מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן

הקמת אתר אינטרנט עם מערכת ניהול תוכן

בעידן האינטרנט החדשני והמתקדם של היום, כמעט ולא ניתן למצוא אתרי אינטרנט סטטיים, כאלה שלא משתנים ואינם מתעדכנים או נוספים אליהם תכנים מדי כמה ימים או שבועות בהתאם לנושא האתר.
בנייה של אתר דינאמי היא האופציה היחידה כמעט עבורכם בעת הקמת אתר חדש אישי או עסקי.
אתרים דינאמיים יהיו זקוקים כל העת לעדכון שוטף, חידוש ושינוי תכנים ועל מנת שכל זה יהיה יעיל נגיש קל ונוח העדכון והשינוי באתר ייעשה באמצעות מערכת ניהול תוכן באינטנרט ששמה המקצועי הוא  –  Content Management System, מערכת ניהול התוכן פועל בBack End (מאחורי הקלעים) של האתר ובעצם מכילה את כל המידע שנמצא על גבי האתר עצמו שהגולש רואה, מערכת ניהול התוכן  נדרשת לניהול, הזנה, עדכון ואפילו עיצוב אתרים.
בעזרת שימוש במערכת ניהול תוכן מתקדמת ומצקועית נוכל להפוך את האתר שלנו בקלות לאתר דינאמי שמתעדכן ומתחדש כל הזמן מבלי שידרש ידע מקצועי בקוד ותכנות או הליך הזנה ארוך ומסובך, שכולל הפעלה של תוכנות שונות.

לעדכן את האתר ללא ידע בקוד או תכנות

כאמור העמודים מתוך אתרים שונים שמופיעים באינטרנט והגולשים נחשפים אליהם מדי יום, נבנו בשפת קוד.
בעבר, לפני המצאת מערכות ניהול התוכן כל מי שהיה מעוניין לבנות אתר אינטרנט, לשנות ולעדכן את התוכן שנמצא באתר או לחדש תוכן בשל מבצעים ושינויים ופשוט ליצור תוכן חדש ומקורי, היה צריך להכיר טוב את שפת הקוד בו האתר נבנה, דבר שהיה נותר למקצוענים בלבד ומי שבנה את האתר הוא היחידי שידע לתפעל את התוכנים בתוכו.
בדיוק לשם כך הומצאה עבור המשתמשים מערכת ניהול תוכן שמאפשרת לכם ליצור ולעדכן תכנים, עמודים ופרטים שונים באתר באתר שלכם גם מבלי שיהיה לכם מושג בשפת קוד או ותתכנות.
מערכת הניהול היא למעשה הלב הפועם מאחורי הקלעים של האתר שלכם, ובעזרת פאנל נוח במיוחד וללא צורך בידע קודם מעבר להבנה בסיסית במחשב תוכלו בקלות ליצור תכנים והמערכת תדע להמיר את הפעולות לשפת האינטרנט שבה נחפוץ.

לעדכן את האתר לבד בעזרת מערכת ניהול תוכן

בראשית התחום, מערכות CMS היו מסורבלות, איטיות וברוב הפעמים לא מספיק טובות מה שהיה גורם לבעלי האתר להוציא כסף רב עבור אנשי מקצוע בתחום האינטרנט או חברות שמתמחות בבניית אתרים בזול.
ככל שהנושא הפך להיות מדובר יותר ויותר, נבנו להן מערכות ניהול לאתרים בעלות גבוהה בהתחלה ולאחר מכן בעלות נמוכה יותר ובהמשך גם חינמיות כדוגמת הוורדפרס הפופולרית ביותר כיום, שהן הרבה יותר נגישות וקלות לתפעול שמאפשרות לכל אחד, גם למי שאין לו מושג בתכנות, לעשות בהן שימוש יומיומי לטובת האתר.
כיום, על מנת הצליח ולעדכן את האתר לבד עליכם לוודא כי מי שבונה לכם את האתר משתמש במערכת ניהול אתר נוחה, ידידותית למשתמשים ללא ידע בקוד וכוללת הדרכה בסיסית לפני שתתחילו להשתמש בה.
שימו לב: שימוש במערכת ניהול ללא הבנה או ידע קודם עלול לגרום לשגיאות קריטיות באתר ומחיקת תכנים.

איך מערכת ניהול טובה תשפיע על האתר?

מערכת תוכן תשפיע רבות בעיקר על נוחות השימוש של בעל האתר באופציות עדכון והוספת התכנים,
המטרה הראשית שלה היא חסכון של כסף רב של בעלי האתר בעקבות ביטול הצורך באיש מקצוע לטובת העניין ובנוסף תספק להם מגוון רחב של פונקציות שבעזרתן יוכל לבדו לשפר את האתר ויגרמו לו להיות אטרקטיבי, רלוונטי וחדשני. להלן חלק מהפונקציות של מערכת תוכן של Webico:

  • עדכון של תכנים באתר.
  • יצירה/מחיקה של עמודים באתר.
  • העלאת תמונה, קישור או קובץ סאונד או וידאו.
  • ניהול הגדרות משתמשים.
  • עדכון ושינוי של שם המתחם של האתר.
  • הוספת מחיקת וניהול של מוצרים בחנות אינטרנטית.

בעזרת תרגום הפעולות שמערכת ניהול התוכן יודעת לעשות והפשוטות בתפעול שלה, ניהול אתר אינטרנט הופך להיות פשוט וקל במיוחד וכזה שלא נדרש עבורו ידע כלשהו כמעט.
זאת הסיבה שאנו בחברת Webico מספקים ללקוחות שלנו מערכת ניהול תוכן מקצועית פשוטה וכזאת שבתוך זמן קצר תהפוך להיות ה”חבל טבור” שמקשר אתכם – בעלי האתר אל הגולשים והלקוחות שלכם.

מתוך

Webico

המלצות של

אבנר כהןPaintball2go.co.il
Read More
רוצה להודות לווביקו על שירות ואמינות לאורך כל התהליך ויצירת אתר מהמם במיוחד שמספק לי חשיפה לעסק ומרחיב את מעגל הלקוחות שלי.
דניאלSendpack.co.il
Read More
מקסימום שירות במינימום מחיר, תודה על המקצועיות לכל אורך התהליך על המוסר עבודה הגבוהה. ישר כוח.
Previous
Next

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים שלכם בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם!